Білобіл 80 мг

Білобіл

Регулярний прийом Білобілу 80 мг допоможе зберегти розумову активність, поліпшуючи розумові здібності –концентрацію уваги, пам’ять та інтелектуальні здібності загалом.

У повсякденному житті, коли ми постійно стикаємось із новими викликами, важливо підтримувати не лише фізичну активність, але також розумову. Лише тоді ми житимемо повним життям.Білобіл містить екстракт гінкго, який поліпшує постачання кисню до головного мозку та підтримує розумову активність.

Білобіл 80 мг ефективно допомагає у випадку запаморочень та шуму у вухах. Оскільки він поліпшує кровообіг, то є помічним при порушеннях кровообігу в руках і ногах. Таким чином, зменшує відчуття холоду у руках та ногах, а також відчуття оніміння та стискання.

  • У випадку порушень кровообігу та роботи мозку (для покращення пам’яті та інтелектуальних здібностей, проти запаморочення, шуму у вухах, поганого самопочуття, головного болю та порушень сну) виробником рекомендується 3 капсули на день, зранку, в обід та ввечері.
  • У випадку порушень кровообігу кінцівок виробником рекомендується по 2 капсулі на день.

Перші ознаки покращення зазвичай з’являються через місяць. Для більш тривалого ефекту виробником рекомендується курс щонайменше 3 місяці, але курс, за призначенням лікаря, можна збільшити. Не потрібно робити перерв. Тільки регулярний прийом може гарантувати оптимальну ефективність лікування. 1

Білобіл 80 мг від КРКА відповідає всім чинним європейським та міжнародним настановам (монографії HMPC та ВООЗ), які рекомендують прийом великих доз гінкго – 240 мг на день. Також численні клінічні дослідження довели ефективність екстракту листя гінкго в дозуванні від 240 мг на день. Цієї денної дози можна досягнути за допомогою 3 капсул 80 мг. 1, 2, 3, 4

Попередження: Перед використанням уважно ознайомтеся з інструкцією! Про ризики та побічні дії обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Інструкція із застосування лікарського засобу

  1. SmPC Bilobil intense (write the reference in correct form)
  2. Assessment report on Ginkgo biloba L., folium. EMA: Committee on herbal medicinal products (HMPC), European Medicines Agency [internet]. London, 2014 [cited 2021 Jan 25]. Available at: https://www.ema.europa.eu/en/documents/herbal-report/final-assessment-report-ginkgo-biloba-l-folium_en.pdf
  3. Winckler T. Abschlussbericht des IQWiG zu Ginkgo biloba. Pharm. Unserer Zeit. 2009; 38: 454–461.
  4. Paljk M, Vitezič P, Milharčič Simčič M. Bilobil – clinically confirmed effective and safe Ginkgo biloba medicine satisfying the highest quality standards. Krka Med Farm 2014; 26 (38): 144–54.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем та обов’язково ознайомтесь з інструкцією на лікарський засіб.
РП:UA/1234/01/01 від 16.04.2019. Виробник: КРКА, д.д. Ново Место, Шмар’єшка цеста, 6, 8501, Словенія.