Скільки років вашому мозку?

Перевірте, чи ваш спосіб життя сприяє ризику психічного занепаду. Визначте твердження, які стосуються вас.

За допомогою результату ви зможете з’ясувати, в яких сферах у вас є проблеми (наприклад, дієта, звички, здоров’я) та як можна краще піклуватися про здоров’я мозку.

Перевірити

Prosimo, izberite vsaj eno trditev.

РЕЗУЛЬТАТ

Ви можете відняти 15 років від вашого хронологічного віку. Ви чудовий приклад здоров’я із молодим та продуктивним мозком. Якщо у вашому житті не буде кардинальних змін, ви маєте маленький ризик зниження розумових здібностей.

Ви можете відняти 10 років від вашого хронологічного віку. Ви багато робите для свого фізичного та психічного здоров’я. Однак спробуйте внести зміни у сфери, яких стосуються твердження, які ви не обрали.

Вік вашого мозку відповідає вашому хронологічному віку. Це означає, що у вас є невеликий ризик зниження розумових здібностей. Ще раз уважно прочитайте висловлювання, щоб зрозуміти, які зміни в дієті, фізичних вправах, розумовій стимуляції та релаксації необхідні для покращення здоров’я мозку.

Додайте 5 років до вашого хронологічного віку. Хоча між вашим хронологічним віком та віком мозку немає суттєвої різниці, потрібно пам’ятати про дещо підвищений ризик зниження розумових здібностей. Зменшення факторів ризику покращить ваше здоров’я.

Додайте 10 років до вашого хронологічного віку. Проконсультуйтеся зі своїм лікарем про проблеми із здоров’ям. Запитайте його, що ви можете зробити для покращення свого здоров’я.

Взято з тесту, розробленого доктором Вінсентом Фортанасом, професором клінічної неврології Університету Південної Каліфорнії. Тест включає найпоширеніші фактори ризику, які шкодять мозку.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем та обов’язково ознайомтесь з інструкцією на лікарський засіб.
РП:UA/1234/01/01 від 16.04.2019. Виробник: КРКА, д.д. Ново Место, Шмар’єшка цеста, 6, 8501, Словенія.