Порада від фармацевта

Аленка Дулар Корітнік, магістр фармакології, Аптека на Відмі, Кршко

З віком проблем із забудькуватістю стає дедалі більше. Звичайно, що нас починає турбувати, чи є це звичною, нормальною формою забудькуватості, або ця забудькуватість вже є одним із ранніх симптомів деменції. Середня тривалість життя людей збільшується, однак людей із порушеннями пам’яті стає все більше. Значний внесок у більш ефективне лікування порушень пам’яті у групі рослинних лікарських засобів, безсумнівно, зробив гінкго білоба (Ginkgo biloba).

Безумовно – це особлива лікарська рослина. Його екстракт корисно впливає на кровоносні судини, поліпшує мікроциркуляцію і, як наслідок, забезпечує мозок киснем і поживними речовинами. Виробник рекомендує його літнім пацієнтам із порушеннями пам’яті та концентрації уваги, оскільки він – доведено – поліпшує пам’ять та зібраність.

Він підходить для активних людей у період інтенсивних розумових навантажень (наприклад, при інтенсивних розумових навантаженнях, під час навчання, іспитів), оскільки допомагає пом’якшити вплив окислювального стресу на організм і поліпшує здатність до концентрації уваги.

Клінічні дослідження показують, що він також ефективний при шумі у вухах, запамороченні і порушеннях кровообігу в кінцівках. Для вищезазначеного виробник рекомендує його насамперед літнім людям. Однак лікарі завжди мають попередити про можливі взаємодії з іншими лікарськими засобами.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем та обов’язково ознайомтесь з інструкцією на лікарський засіб.
РП:UA/1234/01/01 від 16.04.2019. Виробник: КРКА, д.д. Ново Место, Шмар’єшка цеста, 6, 8501, Словенія.